- Reklama -
DomůKrásaPlastika nebo raději hledat jiný způsob? Pár tipů se vždycky hodí

Plastika nebo raději hledat jiný způsob? Pár tipů se vždycky hodí

Věk nenechá nikoho stranou a tak se začne projevovat na místech, která jsou viditelná a samozřejmě to ovlivní celkový vzhled jedince. Není divu, že plastická chirurgie se začíná zaplňovat a realizuje tak vytoužené sny věčného mládí. Je to ale skutečně jediný způsob, jak získat ztracené mládí? Pojďme se společně podívat i na jiné možnosti.

Účinné metody pro mladistvý vzhled

Pokud si myslíte, že nejdéle bude trvat zformovat postavu, tak se rozhodně mýlíte. Nebo jste ještě neslyšeli o lipomassage. Technika, která se nazývá LPG masáž, je velmi účinná na formování postavy, ale navíc pomůže odstranit nežádoucí uložený tuk a podpořit správně fungující lymfu. Výsledky této masáže jsou zřetelné ihned. Možná nejsou zcela viditelné, ale budete se cítit úplně jinak. Důvod je celkem prostý, protože se zvýší cirkulace, stimuluje produkce kolagenu a elastinu. Navíc se začne uvolňovat obsah tukových buněk a o to právě jde. Samozřejmě pokud se bude LPG masáž dlouhodobě využívat, výsledky se dostaví i ve viditelné podobě, zhruba tak v rozsahu 9-12 ošetření.

Povadlé kontury obličeje nemají šanci

Díky profesionálně provedenému liftingu obličeje se budete cítit jak vyměněná. Dokonce váš dekolt se stane přitažlivým a to jen díky niťovému liftingu, který se provádí za pomoci speciálních vstřebávacích nití, které jsou kompatibilní s tělními tkáněmi. Je to až neuvěřitelné, co se dá v dnešní době udělat za zázrak. To například platí i pro rty, kterým věk připsal dostatek vrásek a sebral jim jejich plnost a přitažlivost. Postačí vyhledat specialisty, kteří provedou výplň rtůza pomoci kyseliny hyaluronové. Díky ní se rty opět vytvarují do žádoucí podoby. Horší se to může zdát s očními víčky.

Krásné oči, které upoutají na první pohled

Občas se stává, že oční víčka jsou hodně povislá a vrásčitá. Někdy je to až příliš, že mohou ovlivňovat zrak. Je pravdou, že chirurgické řezy si dokáží poradit, ale nejsou nutností. Jde to i šetrněji a bez bolestí a jizev. Operace očních víček se provádí rovněž na specializované klinice, avšak blefaroplastikaje velmi účinná a šetrná vůči zákroku. Do běžného života se lze zapojit během krátké doby. Výsledkem je samozřejmě úplně jiná tvář, ale především již nic nebude bránit pořádnému rozhledu.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img