- Reklama -
DomůMódaDokonalé místo pro přípravy před svatbou

Chystáte spolu s vaším protějškem svůj velký den D, kdy si řeknete ono vytoužené „ano“? Nepodceňte tolik důležité a opomíjené přípravy, které povedou k tomu, abyste si vy i vaši hosté celý den užili opravdu na plno.

Přehledný web pro lepší organizaci

Pro lepší organizaci nejenom celého svatebního dne, ale i pro všechny důležité informace, vám poslouží svatební web. Ten si můžete vytvořit zcela zdarma. Odkaz na stránky pak už jen stačí odeslat vašim hostům. Na stránky můžete umístit nejenom důležité informace v podobě data a místa konání obřadu, ale také určit případný dress code. Uveřejníte i seznam dárků, které byste si přáli dostat, takže se snáze vyhnete nějakým těm faux pas. Na web je také vhodné umístit program celého dne, díky čemuž budou hosté vědět přibližný čas, co se během celého dne bude dít.

Rozlučka se svobodou jako nezapomenutelný zážitek

Ještě předtím, než vstoupíte do manželského svazku, bude vás nejspíš čekat rozlučka se svobodou. Ta může být nezapomenutelným zážitkem, pokud ani v tomto případě nepodceníte přípravy. Pozvěte všechny vaše kamarádky a užijte si skvělou dámskou jízdu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Stylové župany na rozlučku se svobodou

Na rozlučku se svobodou a i jako vzpomínka na ni se vám budou hodit stylové svatební župany pro nevěstu, družičky nebo další zúčastněné. Po party si tak můžete udělat třeba holčičí večer na hotelu nebo vyrazit do wellness, kde si tento doplněk také najde svoje využití. Nezapomeňte na důležitou fotodokumentaci z celé akce, abyste si ji mohli v budoucnu kdykoliv připomenout.

Sexy i pohodlné župany nejen na první svatební noc

I první svatební noc, kdy vedle sebe budete usínat jako manželé, se vyplatí perfektně připravit. Kromě sexy prádla se budou hodit i dámské župany. Župan oceníte třeba po společné koupeli nebo pokud vám bude chladno a budete se chtít zahřát.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img