- Reklama -
DomůMódaJaké boty se hodí k malým černým šatům?

Jaké boty se hodí k malým černým šatům?

Malé černé šaty jsou naprostou nezbytností v šatníku každé ženy. Je to oděv, který se hodí pro mnoho příležitostí: bude dobrou volbou na rande, do práce, ale i na formální vycházky, které vyžadují trochu více elegance. Jak vybrat boty k malým černým šatům?

Co jsou to malé černé?

Šaty v černé barvě s jednoduchým střihem se běžně označují jako malé černé. Tento typ oděvů je poměrně široká kategorie, protože mezi malé černé můžeme zařadit šaty přiléhající k tělu a oversize nebo s dlouhými a krátkými rukávy. Mezi šaty tohoto typu patří modely jednoduchého střihu bez velkého množství ozdob, udržené v černých barvách. Jsou univerzální, nadčasové, elegantní a sluší každé dámě bez ohledu na výšku, typ krásy nebo věk. Pojďme zjistit, které boty budou tou správnou volbou!

Jednobarevné jehlové podpatky vždy módní

Malé černé šaty díky své univerzálnosti vypadají skvěle téměř s jakýmkoli typem obuvi. Jednou z nejlepších a nejuniverzálnějších voleb jsou jehlové podpatky v jednobarevném provedení. Můžeme zvolit klasiku tohoto žánru, tedy jednoduše černou, nebo zvolit jehlové podpatky v trochu odvážnější barvě. Vše záleží na našem vkusu a příležitosti, pro kterou chceme šaty nosit – malé černé budou vypadat skvěle v mnoha kompozicích! 

Podívejte se na široký výběr dámských bot na jehlovém podpatku na https://wojas.cz/obuv-zeny-lodicky.

Lodičky pro elegantní stylizace

Černé lodičky jsou ideální volbou pro stylizace s malými černými šaty. O něco nižší než jehlové podpatky a pohodlnější – zejména pro dámy, které nechodí na vysokých podpatcích každý den – lodičky v černé barvě vypadají skvěle ke klasickým černým šatům. Ačkoli jsou nižší než výše zmíněné jehlové podpatky, stále umožňují opticky prodloužit nohy, což je nespornou výhodou bot se zvýšenou podrážkou.

Malé černé šaty v neobvyklém provedení – sportovní stylizace

Ne každý má rád jehlové podpatky nebo lodičky. Malé černé naštěstí vypadají skvěle i se sportovní obuví! Stačí je zkombinovat s teniskami nebo jednoduchými sneakersy – a skvělá, pohodlná stylizace pro mnoho různých příležitostí je připravená! Pokud si chcete opticky prodloužit nohy, je vhodné zvolit model s vyšší podrážkou.

Malé černé šaty v létě – jaké boty pro nejteplejší dny?

Nejteplejší letní dny jsou obdobím, kdy hledáme pohodlné oblečení, které nám umožňuje zachovat plnou prodyšnost. V takových situacích jsou ideální sandály nebo baleríny – s tímto typem obuvi snáze snesete i ty nejteplejší dny. Důležité je, že nabídka tohoto typu obuvi je opravdu široká, takže si v ní každý najde něco pro sebe. Z dostupných možností můžeme poukázat mj. na klasické, látkové baleríny, ale i na modely vyrobené z gumy, sandály na ploché podrážce nebo boty s klínkem či podpatkem – výrobci se snaží, aby nabídka byla opravdu široká!

Jak vidíte, vybrat správnou obuv k malým černým šatům není velký problém. Stačí si vybrat model z výše uvedených možností: s těmito botami jistě vytvoříte mimořádnou stylizaci!

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img