- Reklama -
DomůZajímavostiBez obalu: Co je šukací stroj a proč si ho pořídit?

Bez obalu: Co je šukací stroj a proč si ho pořídit?

Automatizace je nezastavitelný trend. Její vzestup vnímáme snad ve všech oblastech – a výjimkou není ani ta sexuální. Laik sice naštvaně namítne, že žádný stroj přece nedokáže nahradit láskyplnou náruč druhé osoby (a vlastně se v tomto ohledu nemýlí), ale co lidský faktor? Výkony pornoherců jsou prakticky vždy podmíněny užíváním podpůrných látek, šukací stroje však nic takového nepotřebují. Jsou neúnavné a poslouchají na slovo.

Vynález starý přes 150 let

Z historického hlediska nejsou šukací stroje žádnou novinkou. První „fucking machine“ byl zkonstruován již v roce 1869. Šlo o vibrátor na parní pohon, jehož patent vlastnil americký lékař George Taylor. V podstatě se jednalo o dildo nasazené na horizontálním pístu a bezpečnost užívání rozhodně nebyla na úrovni dnešních moderních strojů.

Milníkem šukacích strojů byla 20. léta, kdy se nejdříve používaly při léčbě hysterie u žen. Poté našly využití v rámci léčebných lázeňských procedur.

Jak TO vypadá a funguje?

V současné době je na trhu pestrá paleta mašinek – a každý typ nabízí specifické vlastnosti. Některé šukací stroje jsou velmi diskrétní a kompaktní, jiné naopak vyžadují spoustu prostoru, protože mají podobu sedátka, křesla či postele. Všechna zařízení však mají přeci jen něco společného: jsou konstruována tak, aby imitovala vaginální i anální styk, a to neúnavně od začátku až do konce.

Ale ať už si pořídíte ruční šukací stroj, který vypadá jako kombinace vrtačky a XXL dilda, nebo větší zařízení, budete si moct nastavit intenzitu přirážení včetně hloubky, počet zásunů za minutu a většinou i další parametry. Dražší a inteligentnější modely pak dokonce umožňují individuální konfiguraci celého „procesu“. Například několikaminutové jemné dráždění na začátku s postupným zrychlováním a přitvrzováním. Stále častější je také spárování s mobilní aplikací.

Sortiment šukacích strojů je vskutku široký a na své si přijdou zástupci všech pohlaví. Stačí si ujasnit požadavky a smířit se s tím, že se ceny hi-tech modelů pohybují v desítkách tisíc. Za nekončící potěšení a kaskádu orgasmů však taková investice stojí!

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img