- Reklama -
DomůBydleníTipy, jak vybavit dětský pokojíček levně a stylově

Tipy, jak vybavit dětský pokojíček levně a stylově

Vytvořit svému potomkovi bezpečné útočiště, ve kterém se bude cítit uvolněně a sebevědomě zároveň, může být občas trochu oříšek. Z toho důvodu jsme sepsali několik základních tipů, díky kterým se vám funkční, stylový i levný pokojíček podaří sestavit poměrně snadno, čím začít?

Využijte levných a prověřených nabídek

Při zařizování pokojíčku nábytkem či doplňky jsou bez pochyb velmi příhodné slevy. Vždy je však vhodné klást důraz nejen na nízkou cenu, ale i na recenze daného obchodního řetězce. Co se týká doplňků, jako jsou úložné boxy, povlečení nebo třeba ozdoby, tak si zákazníci vychvalují Primark slevy dostupné v kamenné prodejně v Praze. 

Kromě využití Primark slev či jiných akčních nabídek doporučujeme projít i různé bazary, ať už osobně nebo online, kde jsou mnohdy nabízené krásné i kvalitní kousky za opravdu nízké ceny nebo jsou dokonce k mání pouze za odvoz. Tento způsob se zavděčí nejen bankovnímu účtu, ale taktéž životnímu prostředí. 

Vsaďte na svoji šikovnost a zručnost

Spoustu dekorací i potřebných věcí můžete zvládnout vyrobit sami nebo rovnou ve spolupráci s dětmi. Zužitkovat se dají buď starší věci a materiál nebo nakupte například nové látky a vrhněte se společně do tvorby závěsu. Jedná se tak o další cenově příznivý způsob, jak zútulnit dětský pokojíček či jak vyzdobit balkon náležící právě k dětskému pokoji. Starším kusům nábytku dodejte nový nádech pomocí barevného nátěru. Jako tematická výzdoba poslouží i dětmi dělané obrázky a kresby, které stačí zarámovat a napříč místností pověsit. Hezky vypadají i obtisky nebo plakáty.

Myslete na praktičnost

Spousta finančních prostředků i času se dá ušetřit tím, budete-li dopředu myslet na to, že děti neuvěřitelně rychle rostou, přičemž se jim mění potřeby i preference. Zkuste tak předem zakoupit takové kousky, které jim vydrží minimálně do puberty. Jedná se zejména o nábytek, tedy skříně, pracovní stoly, ale také o kvalitní židli. Nejen inspiraci, ale zejména cenově výhodné nabídky na nábytek, doplňky i spoustu dalších kategorií objevíte na slevovém portálu Kaufino.com. Příležitostně jsou na Kaufino.com zveřejněny i zmiňované Primark slevy.

Několik tipů na závěr

Senzační jsou i multifunkční věci nebo takové, které kromě své hlavní funkce nabízejí i úložný prostor, díky kterému nemusí být celá místnost přeplněná skříněmi. Jednoduše se tak uschová povlečení, hračky nebo cokoliv jiného. Zároveň v pokoji nezapomeňte umístit i nějaké rostliny, které zajistí čistější ovzduší. V neposlední řadě se o podobě dětského pokoje nezapomeňte poradit přímo se svojí ratolestí. 

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img