- Reklama -
DomůMódaSvětová móda

Světová móda

Světová móda se odehrává ve městech, kde se konají slavné přehlídky. Jedním z těch nejvíce uznávaných míst, kde můžete mít módní zážitky je určitě New York. I v New Yorku na molech stála Tereza Maxová, naše top modelka.

Jsou zde luxusní butiky, obchodní domy, second handy a také vintage. V obchodech najdete výběrové značky jako Louis Vuitton či Prada.

Londýn je přímo městem módy. Luxusní značky se nacházejí především v obchodním domě Harrods. V obchodech jsou moderní oděvy, které se hodí do anglické metropole. Také ulice Old Bond Street a New Bond Street mají spoustu obchodů se značkami Versace, Armani a Fahri.

Paříž je přímo módní ikonou mezi městy. Na bulváru Champs Elysés jsou obchody plné oděvů, ze kterých budete nadšení. Oblíbené jsou zde obchody s botami, například od značky Chanel.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o zvířatech jako třeba čeho se bojí  slon či proč lišky žijí v norách. Nebo Vás nalákáme na zajímavosti o umělkyni Frida Kahlo?

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img