Úterý, 20 února, 2024
More
  DomůFinanceSlevové kódy vám sleví spoustu krásného nábytku

  Slevové kódy vám sleví spoustu krásného nábytku

  Chcete si koupit nový nábytek do ložnice, kuchyně nebo třeba obývacího pokoje? Možná také očekáváte přírůstek do rodiny, a tak z nynější pracovny chtě nechtě uděláte nový pokojík pro miminko. Ať je to jakkoli, na nákupu nábytku můžete ušetřit. Cesta ke slevám vede několika cestami, a je jen na vás, po které půjdete.

  Slevové kódy místo letáků

  Nejste příznivci klasických papírových letáků, protože chcete přispět k šetření životního prostředí? Na internetu najdete portály, které shromažďují slevové kódy od mnoha známých a nejoblíbenějších prodejců. Ušetřit nábytek vám může třeba slevový kód Geleto. Tento e-shop je na trhu již od roku 2009 a nabízí mnohé zboží nejen pro dům a byt, ale i zahradu, kancelář, volný čas, sport, domácí mazlíčky i děti. Dokonce má už i vlastní značku výrobků Loleto, a to už od roku 2017. Pod jejich značkou seženete kancelářské židle, voliéry, škrabadla atd. Se slevovým kódem Goleto získáte objednávku za výbornou cenu.

  Vhod vám určitě přijde i Baumax slevový kód. Tento online hobby market má pro vás nejen nábytek, ale i vybavení do koupelen, dlažby, podlahy a podobně. S ním zvládnete i hrubou stavbu, práci v dílně a na zahradě. Co se týče slevových kuponů, aktuálně jich nabízí několik. Kupříkladu kupon se slevou ve výši 30 % na skladový nábytek v Baumax.cz. Anebo kupon na slevu 20 % na krbová kamna BLIST B22. Jen pozor, slevové kupony jsou časově omezené. Mají platnost, kterou po uplynutí nelze vrátit.

  Nové nádobí levněji

  Máte rádi značku Tescoma? Není divu, je kvalitní, známá, má zboží krásného designu pro každého. I sleva Tescoma se hodí, stejně jako mnoho jejich zboží. Co třeba slevy v sekci Akční nabídka na jejich webových stránkách? Anebo akce Doprava zdarma na zboží nad 1 499 Kč?

  Tohle je jen malá ukázka toho, co můžete najít na pandakupony.cz. Prohlédněte si tyto stránky a vyberte si kupony, kódy, slevy a akce, které se vám budou líbit.

  - Reklama -

  Must Read

  - Reklama -spot_img