- Reklama -
DomůBydleníS televizí na cestách

S televizí na cestách

Taky se vám už stalo, že během dovolené jste nesledovali svůj oblíbený seriál a po návratů domů jste netušili, co se v něm odehrálo? Nebo jste chtěli večer strávit u filmu ale v hotelu nebyla televize? S DIGI TV se vám tohle už nestane. Díky této internetové televizi můžete sledovat vše jako doma. 

Ať už jedete k moři do Španělska nebo do francouzských alp, můžete sledovat své oblíbené pořady bez omezení. Jediné co budete potřebovat je mobilní zařízení a připojení k internetu.  Od 1. dubna 2018 lze totiž sledovat DIGI TV nejen v ČR, ale také ve všech 28 členských státech Evropské unie. Dle slov Ivety Šlapalové, ředitelky zákaznických služeb DIGI TV, oblíbenost internetové televize stoupá. Minulé léto ji lidé sledovali prakticky ve všech zemí EU. 
Vzhledem k tomu, že Wi-Fi připojení je dnes již v téměř každém hotelu nebo kempu samozřejmostí, nic vám nebrání v tom DIGI TV zprovoznit.  Občas se ale může stát, že připojení chybí nebo je nestabilní. To ale není problém a je zde hned několik možností, jak se i přesto připojit.  Například díky akci T-mobilu, který na léto poskytne svým zákazníkům neomezený internet do mobilu. Další možností, jak si pustit internetovou televizi je přes Vodafone pass.  Jedná se o platformu, která kromě jiných aplikací podporuje i DIGI2GO. Díky ní můžete sledovat vše, co budete chtít a nebudete čerpat svá mobilní data. Nabízí se také možnost zakoupit si předplacenou kartu v zahraničí, která vám poskytne neomezená data. Například v Chorvatsku takovou kartu pořídíte u benzínové pumpy již za 240 Kč.

Nespornou výhodou je také to, že se nebudete s rodinou dohadovat, na co se budete dívat. Na jeden účet DIGI TV mohou být totiž připojena až 4 zařízení současně, takže si každý může pustit to, na co má zrovna chuť. V neposlední řadě je zde k dispozici i archiv, ze kterého si můžete přehrát cokoliv až 7 dní zpětně. Sledování televize na dovolené tak nikdy nebylo jednodušší.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img