- Reklama -
DomůMódaOživte svůj jarní šatník barevnou košilí

Oživte svůj jarní šatník barevnou košilí

Fialová košile a košile v odstínech vínové, modré a růžové perfektně doplní šatník každého muže.

Barevná košile do práce

V pracovním prostředí se nejčastěji nosí košile bílé. Můžete si zde však dovolit modrou košili, růžovou, anebo také fialovou. Zejména odstíny modré působí věrohodně a profesionálně. V mnoha oborech a kancelářích je povoleno běžně nosit i jiné, výraznější barvy.

Fialová košile

Fialová košile je zajímavá volba, kterou můžete obléci pro různé příležitosti. V pracovním prostředí může být fialová barva velmi vhodnou, pokud chcete vyjádřit svou sebedůvěru a kreativitu. Můžete ji zkombinovat s tmavými kalhotami, oblekem a koženými botami, čímž dosáhnete sofistikovaný a profesionální vzhled. Vždy je potřeba si ověřit, zda je fialová košile v souladu s předepsaným „dress code“.  

A jakou na večírek?

Košile v odstínech vínové, fialové, oranžové či růžové se hodí pro různé firemní večírky, zahradní party, koktejlové večírky či setkání s přáteli. V Čechách jsou velmi oblíbené bordó košile, které mohou být ozvláštněny např. jemným vzorem.

V neformálních situacích jednoduše zvolíte barvu košile, která vám sluší. Můžete pomocí ní vyjádřit také vaši osobnost nebo náladu.  

Na dovolenou v barvách

Jako součást letního outfitu, např. na dovolené, můžete zvolit také barevnou bavlněnou nebo lněnou košili s krátkým rukávem. Perfektním tipem na léto je také bambusová košile, která je nesmírně lehká. Pokud ji doplníte o lněné kraťasy a volnočasovou obuv, docílíte pohodový „dovolenkářský“ outfit, ve kterém vás nepřekvapí ani horko a opravdu slunečné počasí. A zejména, v takovém outfitu vám to bude náramně slušet!

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img