- Reklama -
DomůCestováníObdobí letních dovolených se kvapem blíží. Kde sehnat kvalitní, ale levný kufr?

Období letních dovolených se kvapem blíží. Kde sehnat kvalitní, ale levný kufr?

Chladné měsíce se s námi již pomalu loučí a přenechávají svůj prostor kvetoucímu jaru. To znamená častější výlety v přírodě, sportování venku a další oblíbené činnosti téměř všech lidí. Zároveň je nutné myslet i na fakt, že se blíží dlouho očekávaná rodinná dovolená. Jak se na ni vybavit?

Nezapomeňte na cennosti

Jedním ze základů úspěšného a bezstarostného pobytu jsou přirozeně spolehlivé kufry. Ty nám pomohou dostat nejen oblečení, nýbrž i veškerý další cenný majetek až na hotelový pokoj. To vše bez ztráty jediné maličkosti nebo velkého namožení. Jaká varianta představuje nejlepší poměr ceny a výkonu?

Mezi nejpopulárnější řešení samozřejmě patří kufr na kolečkách, který nám umožní převézt těžký náklad bez jediné kapky potu. Určitě není za tento vynález nutné utrácet tisíce a tisíce korun, jelikož opravdu spolehlivé a odolné zboží lze koupit již za ceny okolo jedné tisícikoruny. Stačí jen vědět, kde hledat.

Velikost i design

Nezanedbatelným detailem je i samotná velikost, kdy se rozhodně vyplatí vsadit na střední až velké provedení. Vždy je totiž lepší mít prostor navíc. Spoustu položek za bezkonkurenční ceny naleznete na stránkách internetového obchodu pod odkazem nejlevnější kufry. Zaujme vás červený, růžový, šedý, černý, nebo spíše zlatorůžový odstín? Ve všech případech si užijete pevné ABS plasty a téměř nezničitelná madla. A co třeba takové zamykání na číselný kód?

Objem středních velikostí čítá okolo šedesáti litrů, zatímco větší varianty vám nabídnou přibližně úctyhodných devadesát litrů. Chystáte-li se tedy na letní dovolenou, určitě navštivte zmíněný e-shop a využijte některé z pravidelných slevových akcí. Dávejte si však pozor, abyste se stihli vybavit včas a neunikly vám ty nejlepší možnosti.          

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img