- Reklama -
DomůBydleníNikde si neodpočinete více, než ve vířivce

Nikde si neodpočinete více, než ve vířivce

Vodní radovánky s příchodem podzimu končí. Alespoň ty v bazénu či koupacím jezírku. Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří mají vlastní vířivku, můžete si relaxaci v horké vodě plné bublinek užívat po celý rok. I v zimě. A pokud ještě vířivku nemáte, možná o ní začnete přemýšlet.

více v článku...

Venku je to nejlepší

Domácí vířivka najde nejčastěji své místo na zahradě či na terase. Je to správné a nejlepší řešení. Není totiž lepší odpočinek, než poležení v teplé vodě pod hvězdnou oblohou nebo při sledování nádherných západů slunce. Protože vířivka, to jsou hlavně zážitky.

Venkovní vířivka vám přinese spoustu zdravotních benefitů:

  • pobyt na čerstvém vzduchu je nenahraditelný
  • masírující bublinky uleví bolavým zádům, kloubům a svalům
  • relaxace ve vířivce má pozitivní vliv na psychiku
  • po koupeli ve vířivce budete spát, jako když vás do vody hodí
  • budete mít dokonale hydratovanou a mladistvou pokožku
  • vířivka urychluje látkovou výměnu a prospívá srdci a oběhovému systému

Bez venkovní vířivky si už nemůže představit svůj život mnoho sportovců, kterým pomáhá po sportovních výkonech, ale i běžných rodin. Sejít se s nejbližšími a sdílet společně vodní lázeň rodinné vztahy přirozeně upevňuje.

Díky izolačnímu termokrytu a kvalitnímu provedení zvládá zahradní vířivka i zimní chlad a nevadí jí ani mráz a sníh. Pod krytem zůstává voda stále horká za každého počasí.

Jen si to představte – ležíte v horké vodě ponoření až po bradu, všude kolem vás jsou milióny bublinek a nad hlavou vám pomalu poletuje čerstvý sníh. A pokud nemáte dům se zahradou, bude pro vás tím pravým řešením vířivka na terasu.

Stačí vyjít z obýváku a ta nejlepší wellness relaxace je před vámi.

Široký výběr vířivek od těch nejlepších evropských dodavatelů najdete ve wellness showroomu společnosti WellnessVision v Praze – Uhříněvsi.

www.wellness-vision.cz

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img