- Reklama -
DomůMódaMóda zpěváček

Móda zpěváček

Zpěvačky bývají pro nás častokrát módní ikony, které právě nosí aktuální trendy a také díky nim si umíme najít nebo ucelit náš osobní styl oblékání. Každý z nás má určitě nějakou favoritku, jejíž trendy v oblékání se nám líbí a častokrát se jimi inspirujeme. Zpěvačky samy o sobě nemůžeme shrnout do jedné skupiny stylu oblékání, protože každá jedná má ráda něco jiného a právě na zpěvačkách můžeme vidět různorodost všech módních stylů. Proto si v našem článku ukážeme, na co dbají při oblékání, protože nemůžeme tvrdit za všechny zpěvačky, že nosí právě toto. Ukážeme si, co je pro ně důležité při oblékání v běžném životě. Také víme, že starší zpěvačky si mohou toho dovolit více, než mladé začínající, jejichž finační situace není až tak ohromující.

Vrch zpěvaček je opravdu zabalený různorodé. Ty které mají rády eleganci, tak sahají hlavně po kouscích, které vypadají klasicky, luxusně a kvalitně. Jelikož jsou stále někde na cestách, i v tomto případě musí dbát na pohodlnost, která je v tomto případě na prvním místě. Na druhé straně jsou tu zpěvačky, které vidíme oblečené v pohodlných mikinách, častokrát se setkáváme, že mají na sobě oversize věci, protože právě to je momentálně in a velmi pohodlné. Někdy jsou tyto vršky pro nás až moc extravagantní, hlavně na vystoupeních, ale o to přece tímto dámám jde.

Spodek tvoří častokrát kalhoty a sukně, které nesou výraznější barvy. Málokdy se setkáváme s klasickým nějakým „dresscode“ u zpěvačky, pokud ano, vždy je obohacen o nějaký extravagantní kousek, právě proto, aby se tento klasicky styl narušil a rozbil. Není vůbec překvapující, že tyto dámy vyběhnou na ulici i v teplákách a ve věcech, o kterých bychom my ani nepomysleli. Mohou si to dovolit, protože právě oni takto ukáží, že v módě je dovoleno vše, netřeba se řídit nějakými pravidly.

Boty. Ty jsou pro zpěvačky častokrát ukazatelem jejich stylu. Právě na botách víme posoudit, k čemuž daná zpěvačka inklinuje. Zda je pro ni důležitá elegance, zda pohodlnost nebo aktuální trendy. Můžeme si všimnout, že mladé zpěvačky nosí hlavně módní tenisky známých značek. Právě tyto značky jejich oslovují o spolupráci a ony tak stojí jako módní ikony pro danou obuv. Starší zpěvačky můžeme naopak vidět v elegantním lodičkách či aktuálních mokasínech.

Kožená kabelka. Nahlédneme na tento doplněk, tak většina zpěvaček klade důraz hlavně na kvalitu. Je to proto, že si nemohou dovolit ukázat nějaké poškozené doplňky. Bylo by to v tomto případě velmi alarmující a určitě by se našly zachyceny v nějakém bulváry. Kožená kabelka podtrhuje jejich styl, často jde o extravagantnější kousky. Starší zpěvačky sahají po luxusních kožených kabelkách, protože jejich status si takové něco vyžaduje a také spolupracují s mnoha renomovanými značkami. V kabelce nesmí chybět ani kvalitní kožená peněženka, která nemusí být značková, musí být opravdu kvalitní.

Náušnice, opasky, sluneční brýle, náramky a hodinky. Všechny tyto doplňky jsou v souladu s nejaktuálnějšími módními trendy. Málokdy můžeme vidět, že nosí něco, co se nosilo velmi dávno, právě tyto doplňky poukazují na aktuálnost v módě. V oblečení kombinují i ​​starší kousky s novými, ale na tyto doplňky dávají opravdu pozor, aby byly moderní a hlavně aktuální. Kvalita je prvořadá, pokud i nesahají po kvalitě, tak poškozený daný doplněk nemá jejich šatníku více místo.

Zpěvačky samy o sobě jsou ukazovateľkami módního stylu, ale samy se navzájem inspirují a kopírují. Snaží se hlavně jednotnost stylu, tedy věnují se určitý čas jen jednomu módnímu trendu a tak víme říci, jaký módní styl momentálně preferují a neskáčou hned z jedné díry do druhé. V běžném životě se snaží nosit hlavně kousky, které jsou pohodlné a kvalitní, neboť právě to je pro ně prvořadé. Móda zpěvaček se mění, tak jak se mění móda samotná. Je tomu proto tak, neboť oni jsou módní ikony a právě oni tu módu najčastiejšie mění.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img