- Reklama -
DomůKrásaVíme co se nosí

Víme co se nosí

V podstatě tyto kožené bundy jsou nesmrtelnou klasikou, která je in každý rok. A proto při třídění šatníku si nezapomeňte oprášit své kožené bundy. Budou frčet i letos. A pokud je ještě nemáte ve svém šatníku, nezapomeňte si ji napsat do jarního nákupního seznamu. Dnes Vám řekneme jakou bundu si pořídit a co ke koženým bundám nosit.

Pastelové barvy

Pro tuto jarní sezónu jsou pastelové barvy nyní IN. Jsou krásné na první pohled. Jejich barva tím, že je jemná působí romanticky a výborně a snadno se kombinuje k outfitům. V tomto roce budou dominovat barvy jako je žlutá, modrá, zelená, oranžová, červená a výrazná růžová a korálová. V podstatě toto jarní období si výrazné barvy žádá, tak proto je nezačít nosit. Stačí zvolit neutrální outfit jako jsou černé kalhoty s černým tričkem k tomu můžeme zvolit černou koženou kabelku do ruky a Vaše koženka dokonale zazáří.

Varianty

Nejen odstín barvy, ale i střih koženky je velmi důležitý. Variabilita střihů s kombinací krásných barev dokáže koženku udělat okouzlující a jedinečnou pro Vás outfit.

Jak ji nosit?

Černá klasika

Klasika Vás nikdy nezklame, podle střihu si můžete vybrat svou vyvolenou, která bude lahodit vašemu oku i postavě. Černá je jednou z nejlepších voleb kožených bund, protože tím, že je neutrální dokonale se hodí ke různým barveným kombinacím outfitu. Výborně se hodí ať už do práce, města, nebo večerní párty. Stačí zvolit jen správný outfit. A to může být sportovní, sportovně elegantní, nebo elegantní. Černou prostě musíte mít jako základní kousek ve vašem šatníku.

Celodenní outfit

Pokud jdete do práce a černá Vás už přestala bavit. Zkuste zvolit bílé kalhoty k tomu bílou halenku a například šedou koženou bundu, kterou sladíte s šedou koženou kabelkou Morena, obuv můžete klidně zvolit vysoké lodičky s hadím potiskem, která je nyní IN. Takto budete působit svěže a elegantně a budete šířit dobrou náladu nejen pro sebe, ale i pro okolí.

Příležitost

Pokud jedete do města, nebo někam kde je vhodné se stylově a dokonale obléci, jen už Vám nápady vyfrčali z hlavy a vy nevíte co máme pro Vás tip. Stačí když si zvolíte výraznou barvu koženky a to například silně modrou nebo červenou, které upoutají pozornost ve společnosti. Stačí si zvolit jednoduché klasické džíny k tomu UNI bílou halenku k tomu si zvolíme modrou nebo červenou barvu koženky a obuv můžete zvolit klidně lodičky s průsvitného materiálu. Jako doplněk můžete zvolit černou listovou koženou kabelku

Milé dámy pevně věříme, že se Vám blog líbil a také, že budete stejně milovat kožené bundy tak jako my.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Předchozí článekKrasopis
Další článekL-tryptofan zatočí s depresemi!
- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img