- Reklama -
DomůBydleníSezóna začíná, už máte svůj bazén?

Sezóna začíná, už máte svůj bazén?

Proč se cachtat v bazénu, kde je spousta dalších lidí, když pořídit si vlastní bazén je dnes také dostupná varianta? Jen se podívejte kolem, bazény zdobí skoro každou zahradu. Mějte na paměti, že jde o dlouhodobou investici, takže si jej nechte udělat přesně podle vašich představ.

Vybíráme plastové bazény levně

Bazénů je spousta. Mnoho lidí má tendence si koupit ty nejlevnější, tedy ty s nafukovacím kruhem nebo ty, které snadno sestavíte. Jestli ale budete v bazénu trávit více času, proč si nepořídit luxus (což neznamená, že by vás to muselo zruinovat)? Zabudovaný bazén je skvělý, protože nejste limitovaní hloubkou, délkou, tvarem. Pokud budete mít ten kruhový, nafukovací, budete plavat pořád dokola. Do obdélníkového „pláště“ se nechodí tak komfortně. A co si budeme povídat, zabudovaný systém evokuje bazének u resortů, takže vás mentálně přenese do exotiky. Takže, co si pořídíte? Skvělé plastové bazény levně seženete. Co si ale potřebujete ujasnit? Typ, rozměry a funkčnost. Klasické plastové bazény se dělí na několik typů. Jednak se řeší vzhled, pak systém odčerpávání vody. Například skimmerové typy jsou plastové bazény do země. Navazují tak na dlažbu, ale i vystupují nad terén. Voda je zde odčerpávána skimmerem, zdířkou ve stěně. Bazény se také zhotovují tak, že vyhloubený terén vypláští těžkou fólií. Přelivové bazény pracují na principu, kdy voda odtéká po celém obvodu (znáte to z aquaparků). Je to skvělé, protože se netvoří bahno a okolí je čisté.

Nejlepší bazény? Rentmil.cz

Hledáte kvalitní bazén? Společnost Rentmil.cz (www.rentmil.cz) je profesionálem v oboru. Bazény instaluje po celé republice, používají kvalitní materiály a zhotoví vám produkt na míru vašim potřebám, přáním a se vším vám poradí. Doporučí i vhodné příslušenství, abyste měli doma své vlastní spa, kousek exotiky, svůj vlastní ráj, v němž vám bude dobře. Bude snadno udržovatelný. A hlavně, budete jej mít jen pro sebe!

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img