- Reklama -
DomůKrásaPřišlo jarní období, je čas zazářit

Přišlo jarní období, je čas zazářit

Jaro je nádherné období plné slunce, zpívajících ptáčků, bzukotem pracujících včeliček a jednou z nejkrásnějších věcí v jara je, že máme konečně pocit přicházejícího léta plných výrazných barev a módních kousků. Dnes si řekneme jaké módní doplňky jsou IN a zkombinujeme je s outfitem.

Náušnice

Jak víme, náušnice jsou ozdobou každé ženy. Jsou výborným doplňkem ke outfitu. Můžeme je sladit klidně s botami, koženou kabelkou a různými doplňky. Moderní jsou nyní mohutné náušnice, které jsou výrazné a plné zajímavých vzory jako jsou geometrické vzory, třásňové a z různého materiálu kůže, látky, různého kování. Stačí si vybrat jen ty správné. My bychom doporučili vybrat odlehčené náušnice, protože těžké nejsou moc pohody na vašich uších a po chvíli nošení Vás začnou bolet. Pokud si budeme kupovat náušnice, nezapomínejte na výrazné barvy jakou jsou červená, žlutá, oranžová a korálová. Jsou velmi populární a IN. Jako ukázku předvedeme dlouhé silně růžové náušnice s třásněmi. K těmto náušnicemi můžeme zvolit neutrální černý overal, jako obuv můžeme zvolit černé mokasíny s otevřenou patou a k těmto náušnicemi můžeme sladit koženou růžovou crossbody kabelku

.

Pásek s imitací hadí kůže

Vzory jsou nyní velmi populární, nemluvě o páscích. Loni byly populární hrubé opasky, ale nyní se změnila móda na tenké moderní, které se nosí na kabátech, sakách, halenek. Vzory jsou velmi krásné, ale netřeba to přehánět, stačí zvolit malý doplněk v imitaci zvířecí kůže a vás outfit díky tomu nebude přehnaný, ale jemný a moderní. Jako outfit, protože je teplejší období, můžeme zvolit bílé šaty volného střihu k tomu zvolíme pásek z hadí kůže, který dokonale vynikne v bílých šatech. Obuv můžeme zvolit klidně mokasíny rovněž z hadí kůže. Jako doplněk zvolíme bordový klobouk s bordó koženou kabelkou

Ledvinky

Ledvinky se nosily už dávno v minulosti, jejich vzhled vypadal jednoduše a prakticky. Nyní přišly do módy opět, ale jsou mnohem hezčí a modernější. najdeme je ve výrazných barvách, struktur a materiálů. Výborně poslouží i jako doplněk, ale i jako pásek na vašem těle. nám osobně se líbí, protože jsou praktické, vložíme do ní potřebné věci a díky nim máme volné ruce. Čili jsou výborné společnice na túry, na nákupy a fantastické módní doplňky. Stačí si vybrat jen tu správnou favoritku. My Vám předvedeme kožené ledvinky,které jsou vyrobeny ze 100% kůže a to znamená, že Vám tyto krásné doplňky vydrží dlouhou dobu. A co víte možná za 5-10 let opět přijdou do módy a mohou tyto kousky klidně nosit i vaše děti.

Dám,y hlavně nezapomínejte při výběru vašich doplňků dívat na kvalitu. Nemyslíme, že máte investovat do drahých věci, protože někdy i když investujete do drahých doplňků, které jsou vyrobeny z umělé kůže Vám nemusí vůbec vydržet. A proto, vždy dívejte na kožené výrobky, protože jak víme používaly se iv minulosti a možná někde na půdě najdeme tyto staré kousky a když se na ně podíváme zblízka uvidíme, že nejsou na nich žádné známky roztrhání.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img